O mně

Jmenuji se Andrea Smolíková a kosmetice se věnuji intenzivně od roku 2004. V tomto roce jsem také ukončila ISŠ živnostenskou v Plzni – obor kosmetička a získala i osvědčení hospodářské komory ČR. Poté jsem se odstěhovala do Německa, kde jsem při dalším studiu pracovala jako kosmetička v zavedeném salonu. Zpět do ČR jsem se vrátila díky přesvědčení, že pravá láska existuje a vyplatilo se :). Od roku 2006 jsem byla zaměstnaná jako kosmetička v Plzni a měla tak možnost po dobu více než 6ti let zdokonalovat svoji praxi v tomto oboru. V současné době pracuji ve svém maličkém salonu, který je součástí kadeřnictví Ambassador salon Revlon a kde se stále snažím vylepšovat služby i zázemí.

Krom mé práce se v posledních letech mým koníčkem staly mé děti, které můj život ovlivnily tím nejhezčím možným způsobem a jsou mi inspirací každým dnem.

Svět kosmetiky a líčení vyžaduje kreativní činnost a především radost z odvedené práce. Jsem ráda za každou příležitost, kdy svým úsilím mohu přispět k malé i větší proměně. Děkuji proto Vám, zákaznicím, za Vaši důvěru vloženou do mých rukou.

Mějte pohodový den 🙂

Domluvme si termín

739 223 738

Otevírací doba

Dle objednávek

Adresa

Pod Všemi Svatými 4
Plzeň - Roudná
Mapa ->